PWCD-L520PC19-20A-50F-BLK
Unirise USA
Prodotto No:
PWCD-L520PC19-20A-50F-BLK
Produttore:
Unirise USA
Descrizione:
CORD L5/20P - C19 12AWG BLK 50FT
Guida per l'utente
Operating Temperature -
1st Connector NEMA L5-20P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector IEC 320-C25
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG