PWR221T-30-2002F
Bourns Inc.
Prodotto No:
PWR221T-30-2002F
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
TO-220-2
Descrizione:
RES 20K OHM 1% 30W TO220-2
Guida per l'utente
Operating Temperature -50°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.760" (19.30mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-2
Resistance 20 kOhms
Series PWR221T-30
Power (Watts) 30W