PX0413/12S/PC
Bulgin
Prodotto No:
PX0413/12S/PC
Produttore:
Bulgin
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
In magazzino : 114
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Cable Opening -
Backshell Material, Plating -
Insert Material -
Ingress Protection IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 50VAC/DC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 1A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert -
Mfr Bulgin
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features UV Resistant
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Plastic
Operating Temperature -40°C ~ 80°C