PX0414/0M50
Bulgin
Prodotto No:
PX0414/0M50
Produttore:
Bulgin
Descrizione:
CBL ASSY SMB JACK 19.69"
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Cable Type RG-174
1st Connector SMB Jack
2nd Contact Gender -
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Cable (Round)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series Buccaneer®
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Bulgin
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMB to Cable
Features Shielded
Package Box
Frequency - Max 4 GHz