PX0695/15/28
Bulgin
Prodotto No:
PX0695/15/28
Produttore:
Bulgin
Descrizione:
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
In magazzino : 174
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 32.26mm x 24.77mm
Approval Agency CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Solder
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series PX
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.059" (1.50mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A