PYBJ3-D5-S15-M
CUI Inc.
Prodotto No:
PYBJ3-D5-S15-M
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V 3W
In magazzino : 30
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 9V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 200mA
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 77%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.98" L x 0.61" W x 0.27" H (25.0mm x 15.6mm x 6.8mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series PYBJ3 (3W)
Power (Watts) 3 W