PZC32SZAN
Sullins Connector Solutions
Prodotto No:
PZC32SZAN
Descrizione:
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Guida per l'utente
Insulation Height 0.100" (2.54mm)
Current Rating (Amps) 3A
Features -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating 0.120" (3.05mm)
Applications -
Number of Positions 32
Insulation Color Black
Contact Length - Post 0.120" (3.05mm)
Package Bulk
Overall Contact Length 0.340" (8.64mm)