Casa / Pads, Sheets / QB0603B25WCAT
minImg
QB0603B25WCAT
American Technical Ceramics
Prodotto No:
QB0603B25WCAT
Descrizione:
THERMAL CONDUCTOR
Guida per l'utente
Usage Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity 13°C/W, 20°C/W
Color -
Backing, Carrier -
Outline 1.52mm x 0.76mm
Material Beryllium Oxide
Thermal Conductivity 50W/m-K, 76W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0025" (0.064mm)