R02-11D10-6
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
R02-11D10-6
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
In magazzino : 314
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Contact Rating (Current) 10 A
Product Status Active
Contact Form DPDT (2 Form C)
Relay Type General Purpose
Series R02
Operate Time 25 ms
Mfr NTE Electronics, Inc
Coil Voltage 6VDC