R04-3D30-24
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
R04-3D30-24
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
In magazzino : 178
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Relay Type General Purpose
Series R04
Operate Time 40 ms
Mfr NTE Electronics, Inc
Coil Voltage 24VDC