R10-E2Y4-V700
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
R10-E2Y4-V700
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 75°C
Switching Voltage 120VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 34.3 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 700 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series R10
Mfr TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Contact Material Silver (Ag)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC