R114185000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R114185000
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
SMB / RIGHT ANGLE PLUG CRIMP TYP
Guida per l'utente
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 335 V
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Plug, Female Socket
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-174, 179, 187, 188, 316
Body Material Brass
Connector Style SMB
Housing Color Gold
Shield Termination Crimp
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Crimp
Frequency - Max 4 GHz