R125174000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R125174000
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
SMA / RIGHT ANGLE PLUG CRIMP TYP
Guida per l'utente
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Brass
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 250 V
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Plug, Male Pin
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fastening Type Threaded
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-316DS
Body Material Stainless Steel
Connector Style SMA
Housing Color Gold
Shield Termination Crimp
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Crimp
Frequency - Max 12.4 GHz