R142095000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R142095000
Descrizione:
BNC / STRAIGHT PLUG CRIMP-TYPE C
Mating Cycles 500
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Includes -
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Bayonet Lock
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-11, 12, 144
Body Material Brass
Connector Style BNC
Housing Color Silver
Shield Termination Crimp
Package Bulk
Body Finish Nickel
Impedance 75Ohm
Contact Termination Crimp
Frequency - Max 1.5 GHz