R143018500
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R143018500
Descrizione:
TNC / STRAIGHT PLUG CLAMP TYPE S
Mating Cycles 500
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Includes -
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss 0.18dB
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-214, 225
Body Material Brass
Connector Style TNC
Housing Color Silver
Shield Termination Clamp
Package Bulk
Body Finish Nickel
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 11 GHz