R24P21509D
Recom Power
Prodotto No:
R24P21509D
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
In magazzino : 462
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -9V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 26.4V
Voltage - Isolation 6.4 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 66mA, 111mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 21.6V
Series ECONOLINE RxxP2xx (2W)
Power (Watts) 2 W