Casa / Boxes / R250-080-120
minImg
R250-080-120
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
R250-080-120
Descrizione:
BOX ALUM SILVER 4.72"L X 4.65"W
Guida per l'utente
Area (L x W) 21.9in² (141cm²)
Color Silver
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 4.724" L x 4.646" W (120.00mm x 118.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight 1 lb (453.59 g)
Ratings IP65
Design End Panel(s)
Thickness 0.091" (2.30mm)
Series R250
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Card Guides
Height 1.457" (37.00mm)