R40-6611600
Harwin Inc.
Prodotto No:
R40-6611600
Produttore:
Harwin Inc.
Descrizione:
ROUND SPACER M4 NYLON 16MM
Guida per l'utente
Diameter - Inside 0.179" (4.55mm)
Color Natural
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series R40-661
Length - Overall 0.630" (16.00mm)
Between Board Height 0.630" (16.00mm)