R404275000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R404275000
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
TERMINATION: BMA F 18GHZ 1W 50OH
Guida per l'utente
Dielectric Material -
Contact Finish -
Mounting Type Free Hanging, Cap
Product Status Active
Series -
Body Material -
Connector Style BMA
Contact Material -
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Jack, Female Socket
Features -
Package Bulk
Body Finish -
Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 18 GHz