R414415000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R414415000
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
ATTENUATOR: BNC 15DB 8GHZ 2W 50O
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 8 GHz
Series -
Power (Watts) 2W
Attenuation Value 15dB
Package / Case BNC In-Line Module
Mfr Radiall USA, Inc.
Package Bulk
Impedance 50 Ohms