R45-1D30-24F
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
R45-1D30-24F
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series R45
Termination Style Quick Connect - 0.187"/0.250"
Contact Rating (Current) 30 A
Mfr NTE Electronics, Inc
Coil Voltage 24VDC