Casa / AC Fans / R4E280-AD08-13
minImg
R4E280-AD08-13
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
R4E280-AD08-13
Descrizione:
FAN IMP MTRZD 280X125MM 230VAC
In magazzino : 162
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 991.8 CFM (27.77m³/min)
Noise 67.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 125.0mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 280mm Dia
Weight 6.2 lbs (2.8 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series R4E280
Power (Watts) 105W