R573423000
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R573423000
Descrizione:
IC RF SWITCH SP10T 18GHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.7dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Circuit SP10T
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 18GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 55dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm