R573432500
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R573432500
Descrizione:
IC RF SWITCH SP5T 18GHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.5dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Circuit SP5T
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 10.2V ~ 13V
Test Frequency 18GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 60dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm