R585413300
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R585413300
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.5dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Circuit SPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 18GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 60dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm