R585J62500
Radiall USA, Inc.
Prodotto No:
R585J62500
Produttore:
Radiall USA, Inc.
Descrizione:
IC RF SWITCH SPDT 50GHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Insertion Loss 1.1dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 50GHz
Circuit SPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 10.2V ~ 13V
Test Frequency 50GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 50dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm