Casa / AC Fans / R87T-A1A15MP
minImg
R87T-A1A15MP
Omron Electronics Inc-EMC Div
Prodotto No:
R87T-A1A15MP
Descrizione:
FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 71.5 CFM (2.00m³/min)
Noise 40.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.190A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 100VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2750 RPM
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Material - Frame Aluminum
Features -
Width 38.00mm
Operating Temperature -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Static Pressure 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CSA, UL
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Weight 1.3 lbs (589.7 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Zinc
Series R87T
Power (Watts) 14.00W