R88D-KN15F-ECT-R
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
R88D-KN15F-ECT-R
Descrizione:
SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Current - Output 4.7A
Voltage - Load 480V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Weight 4.1 lbs (1.9 kg)
Series Accurax G5
Type Module
Wattage - Load 1.5 kW
For Use With/Related Products Accurax G5 Series
Voltage - Supply 380 ~ 480VAC