RA3-052005D/SMD
Recom Power
Prodotto No:
RA3-052005D/SMD
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 20V 5V 3W
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 5.5V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 75mA, 300mA
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 16-SMD Module, 6 Leads
Efficiency 80%
Mfr Recom Power
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5.2 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 20V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.92" L x 0.59" W x 0.33" H (23.4mm x 15.0mm x 8.5mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series RA3
Power (Watts) 3 W