RA73F1J9K53BTDF
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RA73F1J9K53BTDF
Pacchetto:
0603
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RA73F 1J 9K53 0.1% 1K RL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient 25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 9.53 kOhms
Series RA73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W