Casa / LED Drivers / RACD20-700-LP
minImg
RACD20-700-LP
Recom Power
Prodotto No:
RACD20-700-LP
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
LED DRIVER CC AC/DC 2-31V 700MA
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Voltage - Input (Max) 264VAC
Termination Style Terminal Block
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CE, ENEC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 198VAC
Series LIGHTLINE RACD20-LP (20W)
Power (Watts) 20 W
Type Constant Current
Efficiency 85%
Voltage - Output 2 ~ 31V