RC1/2U105MB
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RC1/2U105MB
Produttore:
Kamaya Inc.
Descrizione:
RES 1M OHM 20% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 1 MOhms
Series RC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W