RC1/4822JTD
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RC1/4822JTD
Produttore:
Kamaya Inc.
Descrizione:
RES 8.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 kOhms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W