Casa / Oscillators / RC117M6750S100
minImg
RC117M6750S100
TGS
Prodotto No:
RC117M6750S100
Produttore:
TGS
Descrizione:
OSC 117.675MHZ 3.3V HCMOS//15PF
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series COM75
Function Tri-State (Output Enable)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr TGS
Base Resonator Crystal
Frequency 117.675 MHz