RC1218DK-07953KL
YAGEO
Prodotto No:
RC1218DK-07953KL
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
1218
Descrizione:
RES 953K OHM 0.5% 1W 1812 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Resistance 953 kOhms
Series RC_L
Power (Watts) 1W