RC2512DK-073K01L
YAGEO
Prodotto No:
RC2512DK-073K01L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 3.01K OHM 0.5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 3.01 kOhms
Series RC_L
Power (Watts) 1W