RCH855NP-681K
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
RCH855NP-681K
Descrizione:
FIXED IND 680UH 150MA 3.25OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 320mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.25Ohm Max
Inductance 680 µH