Casa / Racks / RCK12U32BK
minImg
RCK12U32BK
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
RCK12U32BK
Descrizione:
12U 24W 32D KNOCKDOWN CABINET
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Units 12U
Color Black
Mounting Rails Two Pair
Material Metal, Steel
Product Status Active
Door Doorless
Weight -
Series RCK
Type Cabinet Rack
Mfr Hammond Manufacturing
Dimensions - Overall 32.000" L x 24.000" W x 26.440" H (812.80mm x 609.60mm x 671.58mm)
Ventilation Front, Sides, Top
Style Enclosed, Bottom, Sides, Top
Features -
Package Box
Dimensions - Panel 29.560" L x 18.350" W x 21.060" H (750.82mm x 466.09mm x 534.92mm)