RCL0406620RFKEA
Vishay Dale
Prodotto No:
RCL0406620RFKEA
Descrizione:
RES SMD 620 OHM 1/4W 0604 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 620 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W