Casa / Ceramic Capacitors / RDEC71E226K3P1H03B
minImg
RDEC71E226K3P1H03B
Murata Electronics
Prodotto No:
RDEC71E226K3P1H03B
Descrizione:
CAP CER 22UF 25V X7S RADIAL
In magazzino : 481
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Active
Mfr Murata Electronics
Capacitance 22 µF