REC30E-2415SZ
Recom Power
Prodotto No:
REC30E-2415SZ
Descrizione:
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2A
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 90.5%
Mfr Recom Power
Features Adjustable Output
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 10.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series REC30E-Z (30W)
Power (Watts) 30 W