REDIN480-24/3AC
Recom Power
Prodotto No:
REDIN480-24/3AC
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Input Type AC
Applications Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cULus, cURus
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 6.00" L x 4.53" W x 5.12" H (152.5mm x 115.0mm x 130.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 320 ~ 575 VAC (3 Phase), 360 ~ 575 VAC (2 Phase)
Series REDIN480/3AC (480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 91%