REM60-4824SW
Recom Power
Prodotto No:
REM60-4824SW
Produttore:
Recom Power
Pacchetto:
Quarter Brick
Descrizione:
60W DC/DC-CONVERTER 'MEDLINE' 2"
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package Quarter Brick
Current - Output (Max) 2.5A
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case Quarter Brick
Efficiency 90%
Mfr Recom Power
Features Adjustable Output, Remote Sense
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5 kV
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series MEDLINE REM60-W (60W)
Power (Watts) 60 W