RER75F30R0PCSL
Vishay Dale
Prodotto No:
RER75F30R0PCSL
Descrizione:
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 30W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.625" (15.87mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 30 Ohms
Series Military, MIL-PRF-39009, RER75
Power (Watts) 30W
Mfr Vishay Dale
Features Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%)