Casa / RF Filters / RFBPF1608070A5T
minImg
RFBPF1608070A5T
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
RFBPF1608070A5T
Descrizione:
RF FILTER BANDPASS 2.4GHZ 0603
Guida per l'utente
Series RFBPF
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mfr Walsin Technology Corporation
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.032" (0.80mm)