RG2012L-331-L-T05
Susumu
Prodotto No:
RG2012L-331-L-T05
Produttore:
Susumu
Pacchetto:
0805
Descrizione:
RES SMD 330 OHM 0.01% 1/10W 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series RG
Power (Watts) 0.1W, 1/10W