RH-121509D/P
Recom Power
Prodotto No:
RH-121509D/P
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -9V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 33mA, 56mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ECONOLINE RH (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 81%