RH5022R00FS03
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RH5022R00FS03
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
RES CHAS MNT 22 OHM 1% 50W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.969" L x 0.843" W (50.00mm x 21.40mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 22 Ohms
Series RH
Power (Watts) 50W