RK73B1HTTC334G
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
RK73B1HTTC334G
Pacchetto:
0201
Descrizione:
RES 330K OHM 2% 1/20W 0201
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 kOhms
Series RK73B
Power (Watts) 0.05W, 1/20W