RK73G2BRTTD3480C
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
RK73G2BRTTD3480C
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 348 OHM 0.25% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 348 Ohms
Series RK73G-RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W